Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Modlitwa" na głównym placu

Utworzony przez Nasz, 31 marca 2008 r. o 10:25
Duży i ty tadeuszu Duży - a skąd takienazwiska???? Duży - jeszcze raz proszę poczytaj - nie mówię o książkach, których nie jesteś w stanie strawić - ale o prostych gojowskich ppisemkach. Duży skąd takie nazwiska (i imiona) Duży - nie ma takich i nie było w M-cu ani w wymienionych wioskach. Żydzi mieszkający w tych wioskach ( w pierwszych dniach wojny zostali zadenuncjowanie przez Polaków) nie żyli już Duży - co ty wypisujesz o Pani Stefanii - zmarła w 1973 r w Międzyrzecu Pan C - żołnież września - ocalony przez Żyda ZAwadzkiego zmarł w 1989 roku Pani P - ska - żyje po dziś dzeń Oksiuto - Dowiacki - który wydostał się zokrążenia pod Bzurą dzięki poświęcenu B Goldbauma jest pochowany w obok KApicy Św Rocha ( jego przeszłość zna rodzina Najwięcej szmalcowników było (i jest) wśród Polaków Weszło im tak to w krew,że donosili i donoszą. Todeuszku - Żydzi w desperacji aby ratować swoje rodziny pogrążali innych Polacy aby mieć trochę więcej kasy donosili na Żydów i Nie Żydów. Oskarżali o "Żydostwo" swoich rodaków by ich zniszczyć aby zdobyć ich posadki Ilu szmalcowników było w latach 44 - 47 Zapytaj waść w kąkolewnicy i np w Worońcu Kto "zakapował" Ks Czetwertyńskiego? Kto zakapował prof Szweda? Ilu szmalcowników było w latach 68 - 70 Kto wykończył dyr szkoły nr 1 P Wernickiego (Żyda) (mieszka po dziś dzięń w M-cu i sprawował liczne funkcje od dr szkoły po przew rady ) Nie policzę tych co na swoich rodaków donosili Szmalcownicy są w tym mieście do dziś - Panie TAdeuszku -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Duży skąd takie nazwiska (i imiona) Duży - nie ma takich i nie było w M-cu ani w wymienionych wioskach. BYLI,BYLI. MAŁO WIESZ ALBO TYLKO UDAJESZ ŻYDA TY OSZUKAŃCU ! A MOŻE POWIESZ ŻE FRAULEIN RABINOWICZ TEŻ NIE BYŁO W SZACHACH ? Żydzi mieszkający w tych wioskach ( w pierwszych dniach wojny zostali zadenuncjowanie przez Polaków) nie żyli już NIE "ZADENUNCJOWANI" LECZ ZOSTAŁA IM WYMIERZONA SPRAWIEDLIWOŚĆ ZA DYWERSJĘ ! Duży - co ty wypisujesz o Pani Stefanii - zmarła w 1973 r w Międzyrzecu PANI STEFANIA ZMARŁA ? NIE WIEDZIAŁEM ! SZKODA... Pan C - żołnież września - ocalony przez Żyda ZAwadzkiego zmarł w 1989 roku JUŻ CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NAWET NIE WSPOMINAŁ TEJ UBECKIEJ KANALII ! Pani P - ska - żyje po dziś dzeń NO I NA ZDROWIE ! Oksiuto - Dowiacki - który wydostał się zokrążenia pod Bzurą dzięki poświęcenu B Goldbauma jest pochowany w obok KApicy Św Rocha ( jego przeszłość zna rodzina GOLDBAUM TO TEŻ NIEZŁA ŚWINIA BYŁA ! JEŚLI CHCESZ KONIECZNIE TO MOGĘ NAPISAĆ WIĘCEJ O TYM CO NAPRAWDĘ ROBIŁ NAD BZURĄ. Najwięcej szmalcowników było (i jest) wśród Polaków WG MOJEJ WIEDZY TO NAJWIĘCEJ SZMALCOWNIKÓW BYŁO JEDNAK WŚRÓD ŻYDÓW. NP ZNANY W BIAŁEJ SZMALCOWNIK AGENT GESTAPO MOSZKO SCHMALETZ. NA PEWNO ZNAŁEŚ. WIESZ ILU ŻYDÓW WYDAŁ ? Weszło im tak to w krew,że donosili i donoszą. NO RZECZYWIŚCIE, TAK WAM ŻYDOM WESZŁO TO W KREW ŻE ROBILIŚCIE TO I ROBICIE DO DZISIAJ. TO DLATEGO GNALI WAS GDZIEKOLWIEK SIĘ POJAWILIŚCIE. Todeuszku - Żydzi w desperacji aby ratować swoje rodziny pogrążali innych Polacy aby mieć trochę więcej kasy donosili na Żydów i Nie Żydów. OTO ŻYDOWSKA MORALNOŚĆ : ŻYD DONOSIŁ ŻEBY RATOWAĆ INNYCH ŻYDÓW ! CZY WY PRZYPADKIEM NIE MACIE W GŁOWACH NASR...E ? Oskarżali o "Żydostwo" swoich rodaków by ich zniszczyć aby zdobyć ich posadki. ALE CHYBA PRZEDTEM ICH OBRZEZYWALI ? I NIE "POSADKI" LECZ "POŚLADKI" ! Ilu szmalcowników było w latach 44 - 47 ALE GDZIE ? NA ŚWIECIE, W POLSCE, W M-CU ? W DANÓWCE ? Zapytaj waść w kąkolewnicy i np w Worońcu Kto "zakapował" Ks Czetwertyńskiego? LEIBA BLUMA, STARA DZIWKA ! Kto zakapował prof Szweda? JANKIEL LEBENGLIS. ALFONS ! Ilu szmalcowników było w latach 68 - 70 DAJ TY JUŻ SPOKÓJ Z TYM SZMALCEM ! BYŁ SZMALEC TO BYLI I SZMALCOWNICY ! NORMALKA ! Kto wykończył dyr szkoły nr 1 P Wernickiego (Żyda) PO CO PYTASZ JAK WIESZ ? WIADOMO INNY ŻYD NORMAN BENIAMIN ! (mieszka po dziś dzięń w M-cu i sprawował liczne funkcje od dr szkoły po przew rady ) WIEMY, WIEMY. LIZAŁ D***PĘ KOMUNIE TAK JAK I TY ! Nie policzę tych co na swoich rodaków donosili ŻEBY POLICZYĆ TO NAJPIERW TRZEBA JAKĄŚ SZKOŁĘ NORMALNĄ SKOŃCZYĆ A NIE WIECZOROWY WUML ! Szmalcownicy są w tym mieście do dziś A PO ILE DZISIAJ SZMALEC ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży! Miałem takie wrażenie, że chrześcijanie - tzn ci których rodzice naznaczyli krzyżem - będącym dla nich symbolem pokoju, miłosci i prawdy) mają przynajmniej odrobiną woli dążenia do tych wartości. Niestety bardzo trudno mi uznać, że jest inaczej. Szanuję bowiem bardzo katolicyzm i uważam, że jest religią w której miłość jest podstawową wartością. Przykro mi duży/ Nie mogę dyskutować z tobą dalej. Nie mogę! Pisałem - bo myślałem, że jesteś uczciwym człowiekiem> Pisałem - bo myślałem, że szukasz prawdy i szanujesz innych ludzi. Dyży - niestety! Nie wiem co się stało. że rodzice twoi nie potrafili przekazać ci tego co jest piękne w twojej religii i tradycji. Mogę inaczej postrzegać przeszłość Mogę spierać się z tobą o interpretację faktów - Niestety - duży - nie mogę dyskutować z kłamcą. Podawałem tobie fakty. Szanowałem ciebie i twoje poglądy mimo,że czasami nazwałem ciebie głupcem. Niestety twój kolejny post, w którym pokazujesz swoją pogardę do osób z twojego narodu i twojej religii - ( wychowawczyni z Toboska, żołnierzy września ...) nie pozwala mi na dalszą dyskusję. Niestety duży - dalej kłamiesz albo mając tak niewiele argumentów prowokujesz abym odstąpił od dyskusji i pogardził tobą. Wygrasz i ogłosisz - Żydzi czują pogardę do gojów Duży - kłamstwa to wymieniane przez ciebie nazwiska. Klamstwa to zniekształcanie faktów. Duży - dla mnie np Cztwertyński był przede wszystkim człowiekiem. Dlatego trudnomi przejść do porządku - gdy ktoś drwi z jego śmierci. Może twoja kultura nie uczy szacunku Może nie potrafili nauczyć ciebie szacunku twoi rodzice? Duży - jestem żydem a nie szlachcicem Ale moja godność zobowiązuje Dalsza dyskusja z kłamcą i szują (bo tak po polsku nazywa się ktoś kto nie potrafi odnieść się do podstawowych wartości) nie ma sensu i naraża mnie na utratę honoru Honor i godność mam - ty kłamiąc staciłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Duży! Miałem takie wrażenie, że chrześcijanie - tzn ci których rodzice naznaczyli krzyżem - będącym dla nich symbolem pokoju, miłosci i prawdy) mają przynajmniej odrobiną woli dążenia do tych wartości. Niestety bardzo trudno mi uznać, że jest inaczej. Szanuję bowiem bardzo katolicyzm i uważam, że jest religią w której miłość jest podstawową wartością. Przykro mi duży/ Nie mogę dyskutować z tobą dalej. Nie mogę! Pisałem - bo myślałem, że jesteś uczciwym człowiekiem> Pisałem - bo myślałem, że szukasz prawdy i szanujesz innych ludzi. Dyży - niestety! Nie wiem co się stało. że rodzice twoi nie potrafili przekazać ci tego co jest piękne w twojej religii i tradycji. Mogę inaczej postrzegać przeszłość Mogę spierać się z tobą o interpretację faktów - Niestety - duży - nie mogę dyskutować z kłamcą. Podawałem tobie fakty. Szanowałem ciebie i twoje poglądy mimo,że czasami nazwałem ciebie głupcem. Niestety twój kolejny post, w którym pokazujesz swoją pogardę do osób z twojego narodu i twojej religii - ( wychowawczyni z Toboska, żołnierzy września ...) nie pozwala mi na dalszą dyskusję. Niestety duży - dalej kłamiesz albo mając tak niewiele argumentów prowokujesz abym odstąpił od dyskusji i pogardził tobą. Wygrasz i ogłosisz - Żydzi czują pogardę do gojów Duży - kłamstwa to wymieniane przez ciebie nazwiska. Klamstwa to zniekształcanie faktów. Duży - dla mnie np Cztwertyński był przede wszystkim człowiekiem. Dlatego trudnomi przejść do porządku - gdy ktoś drwi z jego śmierci. Może twoja kultura nie uczy szacunku Może nie potrafili nauczyć ciebie szacunku twoi rodzice? Duży - jestem żydem a nie szlachcicem Ale moja godność zobowiązuje Dalsza dyskusja z kłamcą i szują (bo tak po polsku nazywa się ktoś kto nie potrafi odnieść się do podstawowych wartości) nie ma sensu i naraża mnie na utratę honoru Honor i godność mam - ty kłamiąc staciłeś
Allex skąd piszesz, bo nie mieszkasz w Polsce ? Wiem to. Tak pytam, wiesz co znaczy słowo Pojlen w jidisz ? Moja rodzina ma drzewko Yead Vashem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Allex w której wypowiedzi Duży wyraził pogardę dla Polaków? W którym miejscu skłamał? W którym momencie zabrakło TOBIE argumentów? Pewnie juz się nie dowiemy,bo skończyłeś dyskutować z szujami,kłamcami a przede wszystkim Polakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... a przede wszystkim Polakami". My Naród Polski prosimy, ~f~nie obrażaj nas. Do ~allexa~, "duży" jest z Białej Podlaskiej nie z MP, nie zna tamtejszych ludzi ani wydarzeń z czasów wojny. W Białej Podlaskiej mieszka kilka razy więcej mieszkańców niż w MP, to i statystycznie znajduje się tu więcej osób o poglądach faszystowskich i antysemickich. "duży" to prawdopodobnie tylko jedna z ról internauty, który wyżywa się na forum Modlitwa. Dlatego jako "Pawlak" marudzi coś o Drzewku Pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu Narodu Polskiego napisał:
"... a przede wszystkim Polakami". My Naród Polski prosimy, ~f~nie obrażaj nas. Do ~allexa~, "duży" jest z Białej Podlaskiej nie z MP, nie zna tamtejszych ludzi ani wydarzeń z czasów wojny. W Białej Podlaskiej mieszka kilka razy więcej mieszkańców niż w MP, to i statystycznie znajduje się tu więcej osób o poglądach faszystowskich i antysemickich. "duży" to prawdopodobnie tylko jedna z ról internauty, który wyżywa się na forum Modlitwa. Dlatego jako "Pawlak" marudzi coś o Drzewku Pamięci.
PO pierwsze używam tylko nicka "Pawlak". PO drugie nikt Ci nie dał prawa do tego byś występował "w imieniu Narodu Polskiego". PO trzecie prawda rodzi nienawiść w sercach tych, którzy mają zababrane konto i życiorysy, tych, którzy panicznie się jej boją. W przeciwieństwie do niej kłamstwo przyodziewa strojne szaty, lico jego jest łagodne i dostojne, wypowiada okrągłe wpadające w ucho słowa, robi za autorytet,ę zwłaszcza gdy jest utytułowane. W efekcie tego urabia się ludzi jak plastelinę lub inny podobny materiał i tworzy "Europejczyka" takiego jak patrz wyżej, a dobitniej określanego przez Lenina jako "pożytecznego idiotę". PO czwarte nie potrzebuję pośrednika w dyskusji którą chciałem podjąć ja, podkreślam, Pawlak z Allexem.
Ostatnio edytowany 8 października 2009 r. o 11:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
PO pierwsze używam tylko nicka "Pawlak". PO drugie nikt Ci nie dał prawa do tego byś występował "w imieniu Narodu Polskiego". PO trzecie prawda rodzi nienawiść w sercach tych, którzy mają zababrane konto i życiorysy, tych, którzy panicznie się jej boją. W przeciwieństwie do niej kłamstwo przyodziewa strojne szaty, lico jego jest łagodne i dostojne, wypowiada okrągłe wpadające w ucho słowa, robi za autorytet,ę zwłaszcza gdy jest utytułowane. W efekcie tego urabia się ludzi jak plastelinę i tworzy "Europejczyka" takiego jak patrz wyżej, a dobitniej określanego przez Lenina jako "pożytecznego idiotę". PO czwarte nie potrzebuję pośrednika w dyskusji którą chciałem podjąć ja, podkreślam, Pawlak z Allexem.
PO piąte początek końca PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu Narodu Polskiego napisał:
"... a przede wszystkim Polakami". My Naród Polski prosimy, ~f~nie obrażaj nas. Do ~allexa~, "duży" jest z Białej Podlaskiej nie z MP, nie zna tamtejszych ludzi ani wydarzeń z czasów wojny. W Białej Podlaskiej mieszka kilka razy więcej mieszkańców niż w MP, to i statystycznie znajduje się tu więcej osób o poglądach faszystowskich i antysemickich. "duży" to prawdopodobnie tylko jedna z ról internauty, który wyżywa się na forum Modlitwa. Dlatego jako "Pawlak" marudzi coś o Drzewku Pamięci.
I tu się akurat mylisz że duży jest z Białej. Duży nie jest z Białej lecz z BIAŁY bo mieszka w BIALE. Poniał różnicę ? A sytuację w M-cu znam lepiej niż ci się wydaje. Wkrótce przypomnę temu Żydowi co robili jego ziomkowie po wejściu Sowietów do miasta w 1939. Ja nie znam wydarzeń z czasów wojny ? Jak ty szczałeś w majtki to ja JUŻ ratowałem Żydów z rąk polskich antysemitów i oddawałem w ręce nazistów (narodowych socjalistów) niemieckich. Co oni z tymi Żydami robili to już nie moja broszka. Zapytaj Sztajnbach. Podobno kontzentrationlager to były jedyne bezpieczne dla Żydów miejsca, wszędzie dookoła czaili się bowiem krwiożerczy polscy szmalcownicy niestety. A co do tych poglądów "faszystowskich" to wybacz ale mnie to jakoś nie rusza. Wiem że tak jesteś wytresowany przez żydowską gazetę dla "polaków" że każdemu kto piśnie słówko przeciw Żydowi to dajesz mu etykietę "faszysta" i "antysemita". Tak już macie wy żydowscy rasiści i ich poplecznicy czyli szabesgoje znad Wisły ! A allexowi to odpiszę póżniej, teraz nie mam czasu. Zarzucił mi kłamstwo ale nie podał w którym miejscu. To taka żydowska metoda dyskusji. Nara !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
I tu się akurat mylisz że duży jest z Białej. Duży nie jest z Białej lecz z BIAŁY bo mieszka w BIALE. Poniał różnicę ? A sytuację w M-cu znam lepiej niż ci się wydaje. Wkrótce przypomnę temu Żydowi co robili jego ziomkowie po wejściu Sowietów do miasta w 1939. Ja nie znam wydarzeń z czasów wojny ? Jak ty szczałeś w majtki to ja JUŻ ratowałem Żydów z rąk polskich antysemitów i oddawałem w ręce nazistów (narodowych socjalistów) niemieckich. Co oni z tymi Żydami robili to już nie moja broszka. Zapytaj Sztajnbach. Podobno kontzentrationlager to były jedyne bezpieczne dla Żydów miejsca, wszędzie dookoła czaili się bowiem krwiożerczy polscy szmalcownicy niestety. A co do tych poglądów "faszystowskich" to wybacz ale mnie to jakoś nie rusza. Wiem że tak jesteś wytresowany przez żydowską gazetę dla "polaków" że każdemu kto piśnie słówko przeciw Żydowi to dajesz mu etykietę "faszysta" i "antysemita". Tak już macie wy żydowscy rasiści i ich poplecznicy czyli szabesgoje znad Wisły ! A allexowi to odpiszę póżniej, teraz nie mam czasu. Zarzucił mi kłamstwo ale nie podał w którym miejscu. To taka żydowska metoda dyskusji. Nara !
Witaj Duży mam pytanie czy Ty to ja czy odwrotnie, w każdym bądź razie wrzucili nas do jednego worka co mnie cieszy bo już nikt nie powie więcej że jestem ćwierćinteligentem, pożeraczem Gó.wna Wybiorczego. Pozdrawiam Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto fragmenty zapisków z mojego pamiętnika znalezionego w szczawiowym sossie : 26 wrzesień 1939 Od samego rana trwa wieeeeelkie poruszenie wśród Żydów ! Podobno Sowieci są już na rogatkach miasta ! Radość niebywała ! Polski już nareszcie nie ma ! Zebrali się na Placu i gorączkowo dyskutują jak by tu godnie przywitać Krasną Armię. Wreszcie zdecydowali że trzeba zbudować bramę triumfalną na ul. Brzeskiej. Do tego zadania zgłosili się : Norman Benjamin, Lichtensztajn Wecha, Molel Kelman i młody Judko Tugendern. Berman Jcko szyldziarz zajął się wymalowaniem transparentu z napisem po ros. i hebrajsku "Zdrastwujet Krasnaja Armia !". Icko Peterburg wlazł na skrzynkę po kartoflach i zaintonował Międzynarodówkę. Nie za bardzo znał słowa więc zdjęli go ze stołka i wsadzili starego komunistę Frisamana . Około południa pojawili się pierwsi Sowieci , na czołgach i pieszo. Młode Żydówki witały sołdatów kwiatami, całowały ich buty. Powołano Komitet Rewolucyjny (głównie złożony z Żydów) na czele którego stanął Bronstein. Zarekwirował samochód aptekarzowi Czajkowskiemu i jeżdzi nim po M-cu wydając rozkazy. Młodzi zgłaszają się masowo do nowotworzonej quasi milicji czyli Czerwonej Gwardii. Icek Agres z ul. Targowej wyświetla wieczorem obrzydliwe sowieckie filmy propagandowe na Placu. Publiczność reaguje entuzjastycznie na sowieckie kłamstwa. 9 pażdziernik 1939 Wśród Żydów panika bo gruchnęła wieść że miasto będzie przekazane Niemcom. Sowieci wycofują się wywożąc z sobą co się da. Delegacja Gminy Żydowskiej chlebem i solą wita nadjeżdżających ul. Warszawską Niemców. Libman Siszko z ul. Żelaznej podaje niemieckiemu czołgiście chleb do ucałowania, ten bierze ten chleb i wali go nim przez łeb ! Libman pada nieprzytomny. 15 pażdziernika 1939 Niemcy nałożyli na Żydów olbrzymią kontrybucję. Starsi Gminy chodzą razem po domach i zabierają od swoich co się tylko da. Szczególną gorliwością wykazuje się niejaki Oglański Mejer z ul. Jatkowej. Wyrywa złote zęby własnej ciotce ! 16 pażdziernika 1939 Niemcy powołują 24-osobową radę żydowską - Judenrat. Na czele staje aptekarz Szymon Klarberg. cdn. No i co allex ? zaprzeczysz choćby jednemu zdaniu ? spróbuj ! Pawlak ! Tym faszystom w głowach się nie mieści że na świecie w porzo gość to jest nie tylko duży, dlatego sugerują że to wszystko pisze jedna osoba. Niestety, czerwone barachła ! jest nas więcej niż 1 ! Pozdro !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O allex wypowiada się teraz w imieniu Narodu Polskiego.Interesujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
O allex wypowiada się teraz w imieniu Narodu Polskiego.Interesujące
Allex, przypominam jeszcze sobie jak taki mały kurdupel podobny do ciebie krzyczał na całą ulicę "Da zdrastwujet sowieckaja włast !" i "Da zdrastwujet Krasnaja Armia !". To ty byłeś czy twój brat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem takie wrażenie, że chrześcijanie - tzn ci których rodzice naznaczyli krzyżem - będącym dla nich symbolem pokoju, miłosci i prawdy) mają przynajmniej odrobiną woli dążenia do tych wartości. Od..ir..dol się od Chrześcijan parszywy żydzie. Niestety bardzo trudno mi uznać, że jest inaczej. Jesteś pusty jak but żydzie Szanuję bowiem bardzo katolicyzm i uważam, że jest religią w której miłość jest podstawową wartością. Nie słyszałem jeszcze żeby jakiś żyd szanował katolicyzm, że nie wspomnę o chrześcijaństwie! Nie mogę dyskutować z tobą dalej. Nie mogę! O to przykre, ale dla żydów normalne, że nie dyskutują o prawdzie! Pisałem - bo myślałem, że jesteś uczciwym człowiekiem> Duży!? Uczciwym człowiekiem, chyba cię poj..bało, od kiedy znam dużego to jest 1942, to zawsze był i jest kawał chu..a! Pisałem - bo myślałem, że szukasz prawdy i szanujesz innych ludzi. Dyży - niestety! Duży szanuje ludzi, ale nie żydów! Jak go znam tak jest! Nie wiem co się stało. że rodzice twoi nie potrafili przekazać ci tego co jest piękne w twojej religii i tradycji. Odp...ol się od naszej religii zajmij się swoją żYDZIE! Mogę inaczej postrzegać przeszłość A chu.. z twoim postrzeganiem! Mogę spierać się z tobą o interpretację faktów Prawda jest jedna, ale nie dla żydów! Niestety - duży - nie mogę dyskutować z kłamcą. A ja z żydem! Sorry! Podawałem tobie fakty. Szanowałem ciebie i twoje poglądy mimo,że czasami nazwałem ciebie głupcem. Taki wasz żydowski szacunek, nawyzywać od głupców, znamy to od Edelmana! Niestety twój kolejny post, w którym pokazujesz swoją pogardę do osób z twojego narodu i twojej religii - ( wychowawczyni z Toboska, żołnierzy września ...) nie pozwala mi na dalszą dyskusję. Tobie nie pozwala twoja prostata! Pamiętaj czosnek pomaga! Niestety duży - dalej kłamiesz albo mając tak niewiele argumentów prowokujesz abym odstąpił od dyskusji i pogardził tobą. To w waszej naturze żydzi aby gardzić gojami! Wygrasz i ogłosisz - Żydzi czują pogardę do gojów Goje czują pogardę żydów! Duży - kłamstwa to wymieniane przez ciebie nazwiska. Jakie ty głupi żydzi jak znam dużego to nazwiska z książki telefonicznej ty durniu! Klamstwa to zniekształcanie faktów. To wasza główna robota żydzi! Duży - dla mnie np Cztwertyński był przede wszystkim człowiekiem. A ja myślę, że gojem tak ja dla twojego pradziada Abraaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhama! Dlatego trudnomi przejść do porządku - gdy ktoś drwi z jego śmierci. Z czyjej żmierci? Abbbbbbbbrahama, a chu... z nim! Może twoja kultura nie uczy szacunku Twoja to na pewno nie uczy żydzie! Może nie potrafili nauczyć ciebie szacunku twoi rodzice? Twoi to w ciebie tylko nienawiść poili do nie żydów żydzie! Duży - jestem żydem a nie szlachcicem To już wiemy, że z ciebie jankiel zwykły! Ale moja godność zobowiązuje Do sprzedania swojej matki! Dalsza dyskusja z kłamcą i szują (bo tak po polsku nazywa się ktoś kto nie potrafi odnieść się do podstawowych wartości) nie ma sensu i naraża mnie na utratę honoru Ty mi żydzie mówisz o honorze, ty z urodzenia nie posiadasz honoru żydzie, pozbywasz się go ssąc mleko matki! Honor i godność mam - ty kłamiąc staciłeś Duży jaja sobie z ciebie robi pisząc głupoty z książki telefonicznej a ty durniu łykasz to jak chleb od niemca. Wstyd przynosisz swojemu narodowi! Wsadź sobie kule w łeb to może jeszcze zobaczysz jachwe który jest a którego nie ma! I pozdrawia cie gamon co żydów ratował na pęczki od polskich antysemitów, i robił to bezinteresownie, i jak trzeba będzie to i ciebie raz jeszcze z lasu ©hały uratuje, żydzie! I nie zapominaj jak duży ciebie chował w piwnicy w 1943 i gówna twoje wynosił, przed kim ciebie tak chował! Tak wyglądałeś wtedy, pamiętasz?! http://www.opiekun.kalisz.pl/174/Images/Ĺźyd1.jpg Zero wdzięczności żydzie! [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Gamon! Ale mu pojechałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Duży!? Uczciwym człowiekiem, chyba cię poj..bało, od kiedy znam dużego to jest 1942, to zawsze był i jest kawał chu..a!
Rzadko się z tobom Gamon zgadzam ale tu to masz caaałkowitą rację !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
chc Rzadko się z tobom Gamon zgadzam ale tu to masz caaałkowitą rację !
Ostatnio w Internecie, czytałem na temat Stolzmana psychopaty i mordercy który utrwalał ustrój na Wybrzeżu, wyjątkowej kanalii i mam pytanie do Dużego czy nic mu nie wiadomo o książce którą o nim miał wydać IPN ? Nie chcę być antysemitą, ale to nazwisko to jakieś starozakonne takie, bo inni utrwalacze to mieli piękne polskie nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
[i]Ostatnio w Internecie, czytałem na temat Stolzmana psychopaty i mordercy który utrwalał ustrój na Wybrzeżu, wyjątkowej kanalii i mam pytanie do Dużego czy nic mu nie wiadomo o książce którą o nim miał wydać IPN ?
Gdzieś czytałem że IPN szykuje to na koniec tego/początek przyszłego miesiąca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allex napisał:
Pisałem - bo myślałem, że szukasz prawdy i szanujesz innych ludzi... Może twoja kultura nie uczy szacunku... Ale moja godność zobowiązuje... ...szują (bo tak po polsku nazywa się ktoś kto nie potrafi odnieść się do podstawowych wartości)... Honor i godność mam...
Ujawniono tajny dokument w sprawie polskich Żydów Golda Meir proponowała w 1958 roku, gdy była szefową dyplomacji Izraela, ograniczenie imigracji chorych i niepełnosprawnych polskich Żydów - wynika z tajnego dokumentu izraelskiego MSZ, o którym pisze dziennik "Haarec". - W komitecie koordynacyjnym zgłoszono propozycję, by poinformować polski rząd, że życzymy sobie wprowadzenia selekcji żydowskiej emigracji do Izraela, bo nie możemy dłużej przyjmować chorych i niepełnosprawnych osób. Proszę o opinię, czy da się to wytłumaczyć Polakom bez szkody dla imigracji - napisała Meir w liście do ambasadora Izraela w Polsce Katriela Kaca w kwietniu 1958 r. Jak pisze "Haarec", na list natrafił polski historyk Uniwersytetu Warszawskiego Szymon Rudnicki, badający stosunki polsko-izraelskie w latach 1945-1967. - Choć istnieje wiele dokumentów dotyczących imigracji, nie znaleźliśmy w archiwach Izraela ani Polski - gdzie udostępniono nam także archiwa partyjne - żadnej odpowiedzi na prośbę Meir skierowaną do ambasadora w Polsce - powiedział Rudnicki dziennikowi. Dodał, że treść listu zaskoczyła go jako naukowca i Żyda. - To bardzo cyniczny dokument. Wiadomo, że Golda była brutalnym politykiem i broniła w większym stopniu interesów niż ludzi - powiedział. Kac zmarł 20 lat temu i brak jakichkolwiek dowodów, że zrobiono cokolwiek w sprawie prośby izraelskiego MSZ. Dokument powstał w okresie drugiej fali emigracji żydowskiej z Polski do Izraela w latach 1956-58. Jak pisze "Haarec", Polskę opuściło wówczas około 40 tys. Żydów. Podczas pierwszej fali w 1950 r. Polska nie zgadzała się na emigrację osób pracujących w zawodach uważanych za istotne dla kraju, np. lekarzy czy inżynierów. - Po 1956 roku Polacy nie stosowali żadnych ograniczeń, a z całą pewnością nie wysyłali specjalnie do Izraela niepełnosprawnych czy starszych ludzi - podkreślił Rudnicki. http://wiadomosci.onet.pl/2092388,11,ujawn...zydow,item.html allex, dlaczego nie chcieli swoich chorych i niepełnosprawnych braci? pewnie to wiesz, bo piszesz o prawdzie, szacunku, godności, honorze? napisz mi DLACZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gostek ! Łoooomaaaaaatkoboska ! co ty tu wypisujesz ?! Aż mnie słabo się zrobiło, chyba na pogotowie zadzwonię...Czyżby to sami Żydzi byli ANTYSEMITAMI ? Nigdy, ale to nigdy w to nie uwierzę ! I to ta stara prukwa Golda tak pisała ? A Mosze Dajan co pisał ? A Benek Gurion ? I popatrz, Gostek, my (BOŻ) tylu Żydów uratowaliśmy ! Po wojnie oni byli, wiadomo, w różnym stanie (niektórzy w stanie żałosnym nawet, ale wszyscy chcieli wyjechać do Izraela). I popatrz, ta stara k nie chciała ich przyjąć ! No schock ! po prostu schock !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...